Dr. Schrammek

schrammek logo

Pleťová starostlivosť derma.cosmetics Dr. med. Christine Schrammek

Rada v starostlivosti o pleť derma.cosmetics Dr. med. Christine Schrammek bola vyvinutá pod dermatologickým dohľadom. Inšpirovaná medicínou prináša najlepšie výsledky v starostlivosti o pleť. Veľký dôraz je kladený na využitie high-tech účinných látok v kombinácii s prírodnými osvedčenými zložkami. Cieľom siedmich pestujúcich radov je ponúknuť riešenie pre najrôznejšie problémy s pleťou, ako napr. s nečistou, suchou, zrelou alebo náročnou.

Okrem toho sú GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetrenie alebo výrobky ako Blemish Balm, Skin Elixier, Resvera Cell Concentrate ai. známe po celom svete.

 

Kozmetika Dr. med. Christine Schrammek ponúka vysoko kvalitné produkty starostlivosti o pleť a profesionálne ošetrenie, ktoré sú založené na dermatologických vedomostiach Dr. med. Christine Schrammek-Drusio, dermatologičky a alergologičky. Spoločnosť je na trhu už viac ako 60 rokov a je rodinnou firmou, založenou v Nemecku.

schrammek-welt
 


Derma.cosmetics - sila medicínskej krásy

Rada v starostlivosti o pleť derma.cosmetics ponúka kompletný rad high-tech výrobkov pre rôzne typy pleti a pre boj s rôznymi problémami. Všetky produkty boli vytvorené dermatologicky a sú veľmi účinné. Mnohé výrobky derma.cosmetics sú skutočnými inovátormi a nachádzajú sa tu dokonca aj majstri vo svojom odbore ako napr. Blemish Balm - teraz populárne ako BB krém - ktorý sme vynašli.

Cieľom inovatívne a na mieru šitej starostlivosti o pleť je pomôcť obnoviť zdravie a krásu pokožky. Prevencia problémov s pleťou a jej ochrana sú rovnako dôležité vo vývoji našej Dr. med. Christine Schrammek derma.cosmetics ako hľadanie riešenia pre širokú škálu najrôznejších problémov s pleťou. "Dermatológia sa stretáva s kozmetikou" je základnou filozofiou tohto produktového radu. Najnovšie poznatky z medicíny sa snúbi s obzvlášť kvalitnými aktívnymi zložkami, ktoré sú obsiahnuté v našich výrobkoch.

Výsledok: derma.cosmetics, dermatologicky testovaná pleťová rad s jedinečnou schopnosťou riešiť problémy s pleťou (derma.cosmetics). Ucelená a jasne štruktúrovaná rada pleťových výrobkov je koncipovaná spôsobom, vďaka ktorému vyhovuje širokému spektru ošetrovacích potrieb.