COOLIFTING

foto uvodČo je Coolifting?

Revolučný registrovaný systém, ktorý umožní vykonávať šokujúce ošetrenie tváre pomocou bezpečnej, rýchlej a účinnej metódy.

Ako to funguje?

Pištoľ Coolifting vysiela na tkanivá tváre silný tok CO2 pri veľmi nízkej teplote a veľmi vysokom podtlaku v kombinácií s vysoko koncentrovanými atomizovanými účinnými látkami (zložkami kyseliny hyalurónovej).

Čo budem cítiť počas ošetrenia a po ňom?

Procedúra je bezbolestná. Tlak aplikácie účinných látok a teplota sú technicky kontrolované, ošetrenie je bez pocitu diskomfortu. Žiadna špeciálna starostlivosť nie je potrebná po ošetrení.

 

Bližšie chrakteristiky Cooliftingu

Coolifting otvára nové možnosti liftingového ošetrenia v kozmetických salónoch.
Je to revolučný registrovaný systém, ktorý umožní vykonať úžasné, priam šokujúce ošetrenie tváre pomocou bezpečnej, rýchlej a účinnej metódy.
Coolifting v jedinom  sedení dodáva pokožke podstatne mladší vzhľad.


Koncept

Metóda je založená na použití Coolifting pištole, ktorá vysiela drobné “strely” na pokožku tváre cez silný tok CO2 pod vysokým podtlakom a veľmi nízkou teplotou v kombinácií s extrémne vysokou koncentráciou atomizovaných účinných látok. Je to najdramatickejšie a najrýchlejšie ošetrenie, ktoré dokáže vzdorovať plynúcemu času.

Aplikácia

Studený tok CO2 a atomizované účinné látky v kombinácií s vysokým aplikovaným tlakom majú nasledovné účinky:

·         paradoxný pohyb ciev: počas mikrocirkulácie dochádza k zúženiu krvných ciev, ktoré vystrieda ich rozšírenie. V dôsledku silnej stimulácie chladom krvné cievy striedavo sa sťahujú a rozširujú, aby odporovali stimulu.

·         cryophoréza a barophoresa: zvýšenie aktívnych látok Cooliftingu cez chlad a tlak. Kombinácia chladu s vysokým tlakom aplikovaných na epidermis zapríčiňuje silnú penetráciu Coolifting ingrediencií a exponenciálne zvyšuje ich účinky.

·         cryo-carboxyterapia: Tok CO2 pri veľmi nízkej teplote a vysokom tlaku aktivuje mikrocirkuláciu, indukuje tvorbu kolagénu a elastínu a zvyšuje okysličenie tkanív.

·         tepelný šok: stimulácia hlboko uložených tkanív. Tieto tkanivá majú normálnu teplotu okolo 36ºC. Prudké zníženie teploty má za následok okamžitú reakciu v hĺbke dermy.

                                                                               foto text sok tkaniva

Jednoduché, efektívne, neinvazívne a rýchle ošetrenie, kedy sa za krátky čas ocitneme v novej budúcnosti pri omladení tváre.

Oblasti použitia

Coolifting bol navrhnutý na rýchle a jednoduché ošetrenie tváre za účelom dosiahnutia celkového liftingového efektu, ktorý vyhladzuje a rozjasňuje pokožku.
Špeciálna pozornosť sa venuje oblastiam, ktoré sú viac náchylné na vrásky buď v dôsledku mimiky alebo gravitácie: okolie očí, čelo, vrásky hnevu, líca a okolie pier. 


                                                                          foto text tvare zien

Protokol ošetrenia

Samostatné ošetrenie: okamžitý účinok už aj po jednom sedení. Výrazný liftingový efekt, ktorý sa prejaví vyhladením a rozjasnením pokožky, napnú sa povrchové vrásky a redukuje sa hĺbka vrások.

Ideálne pred stužkovou, svadbou, plesom ...


Ošetrenie vo forme kúry: 8 sedení 2x do mesiaca. Výrazný omladzujúci účinok: intenzívna stimulácia kolagénu a elastínu, regenerácia dermy, zlepšuje textúru a kvalitu pokožky.

Pôvodná cena:     od 60,00 € / 1 ošetrenie

Akciová cena:            50,00 € / 1 ošetrenie

Galéria ošetrení PRED A PO

Pred

Po

Okamžitý efekt (lifting) vyhladenie a rozjasnenie pokožky, odstraňuje povrchové vrásky a redukuje hĺbku vrások

Trvácny účinok (rejuvenizácia): intenzívna stimulácia kolagénu, elastínu, regenerácia dermy, zlepšenie štruktúry a kvality pokožky
                                 pred cool         po cool
foto text celo foto text okolie oci