DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRAZIA

Pri diamantovej Mikrodermabrázii sa zbrúsia povrchové, odumreté bunky pokožky použitím rôznych násadcov z diamantu, čím sa dosiahne výrazné zlepšenie stavu pleti.

Táto hypoalergénna diamantová metóda, sa môže používať na rôzne ošetrenia tváre, dekoltu, rúk tela a očného okolia.

Klienti po ošetrení odchádzajú spokojní a s okamžitou vyhladenou a zlepšenou štruktúrou pokožky. Odstránením povrchových vrstiev pokožky sa zlepšuje prienik aktívnych látok do kože, z následného kozmetického ošetrenia. Kozmetické ošetrenie sa tak stáva oveĺa účinnejším.

Výsledky ošetrenia:

  • odstránia sa jemné vrásky
  • viditeľne sa zmenšia rozšírené póry
  • významne sa zbrúsia aj jazvičky po akné
  • pleť bude omladená
  • farebne zjednotená
  • eliminujú sa pigmentové škvrny
  • pri mastnej pleti sa zmierňuje mazotok
  • zvýši sa tonus pleti

Ošetrenie sa odporúča podstúpiť vo forme kúry pozostávajúcej z 5 až 10 ošetrení v 7 až 14-dňových intervaloch. Na udržanie efektu sa doporučuje absolvovať dodatočné ošetrenie raz za mesiac. Po ošetrení je vhodné, pokožku ošetrovať  hydratačným krémom s UV filtrom. Počas absolvovania kúry je potrebné vyhnúť sa intenzívnemu slnečnému žiareniu a opaľovaniu sa v soláriu.

3 dni pred a 3 dni po zákroku je potrebné vynechať používanie krémov na báze AHA kyselín.

Kontraindikácie:

Výkon sa neodporúča pre osoby s aktívnym herpesom, akné v zapálenom štádiu, aktívnou rosaceou (ružovkou), AIDS, ekzémom, dermatitídou, rakovinou kože, vírusovým a cievnym ochorením, bradavicami, hepatitídou. Táto metóda nie je účinná na odstránenie hlbokých jaziev, veľkých pigmentových škvŕn a permanentného tetovania.

Už po prvom ošetrení sa obnoví svieža farba pleti, po ďalších sa zosvetlia pigmentové škvrny a dokonale sa odstránia z povrchu pokožky zrohovatené bunky. To podporí rýchlejšiu regeneráciu buniek, pokožka sa stane sviežou, rozžiarenou, vypnutejšou a bude pôsobiť mladistvo a zdravo. Mikrodermabrázia tiež podporuje produkciu nových kožných buniek v bazálnej, najhlbšej vrstve kože. Táto procedúra tiež stimuluje tvorbu kolagénu a hĺbkovo prečistí póry, čím pozitívne pôsobí na štruktúru a vzhľad pokožky.