Rádiofrekvencia

RÁDIOFREKVENCIA TVÁRE - RÁDIOTHERMOLIFTING 10MHZ!


Zbavte sa ochabnutej pleti a získajte dokonalejší tvar tváre.Tvárová rádiofrekvencia je metóda známa tiež pod názvom nechirurgický lifting. Jedná sa o neinvazívnu techniku, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestézie. Koriguje ochabnutosť pleti, vedie k jej vypnutiu a celkovým výsledkom je dokonalejší tvar tváre.

Rádiofrekvencia spočíva v selektívnej aplikácii energie do pokožky, bez akéhokoľvek poškodenia. Aplikovaná energia aktívne bojuje proti ochabnutej pleti, zlepšuje hustotu, napätie, tón a jas pokožky a predstavuje impulz na naštartovanie telu vlastných omladzovacích procesov v pokožke - telo sa teda omladzuje samo.
 Rádiofrekvencia s úspechom lieči aj uhrovitú pleť s rozšírenými pórmi a jazvičkami, pretože urýchľuje obnovu poškodených tkanív, pomáha odstraňovať odpadové látky a riešiť zápalové procesy a sťahuje rozšírené póry.

Ošetrenie je ideálne pre osoby s mierne ochabnutou pokožkou tváre, krku a dekoltu. ktoré chcú zlepšiť svôj vzhľad, bez toho že by sa museli uchýliť k chirurgickému zákroku.

Zákrok na tvári, krku a dekolte je veľmi príjemný a bezbolestný, klient cíti len jemné teplo.

Dĺžka ošetrenia krku je 20 minút, dekoltu 20 minút, tváre 30 minút, okolia očí 10 minút.
Optimálnych je 5 -12 ošetrení s odstupom 7 - 14 dní. Počet ošetrení závisí od stavu pleti, veku a požadovanej intenzity omladenia (po skončení celej kúry ešte 3 mesiace pretrváva syntéza nového kolagénu a elastínu).

Mierne omladenie a zlepšenie mikrocirkulácie v pokožke 5 - 6 ošetrení, intenzívne omladenie s celkovým vypnutím povädnutej pokožky 8 - 12 ošetrení.
Výsledné omladenie a vyhladenie pokožky je dlhodobé a vydrží najmenej  12 - 16 mesiacov, bežne aj 2 roky. Pre udržanie výsledkov sa odporúča raz za dva mesiace 1 ošetrenie.
Rádiofrekvenciu je možné aplikovať aj častejšie - nie je potrebné obmedzovať sa na jednotlivé kúry - až pokiaľ sa nedosiahne omladenie podľa želenia.

Pre najefektívnejšie výsledky, robíme rádiofrekvenciu o sile 10 MHZ, v súčinnosti s diamantovou dermabráziou, zapracovaním séra alebo masky podľa stavu pleti s pôsobením 3D LED fotodynamickou terapiou.
 
                                                                  

RÁDIOFREKVENCIA TELOVÁ


Zbavte sa ochabnutej pokožky na rôznych častiach tela a vytvarujte si svoju postavu.
Telová rádiofrekvencia je neinvazívna metóda, tzn. bez chirurgického zákroku, ktorá veľmi účinne a rýchle spevňuje a vypína pokožku na rôznych častiach tela (brucho, ruky, nohy, zadok, chrbát). Výborné výsledky tohto ošetrenia sú viditeľné u ochabnutej pokožky, brucha po pôrode, v partiách, v ktorých došlo k rýchlemu úbytku váhy, a pod. Princípom tejto metódy je vyvolanie tepelného efektu, vďaka ktorému je stimulovaná tvorba nového kolagénu. Jedná sa o nebolestivú, bezpečnú a vysoko účinnú metódu k vymodelovaniu postavy a odstráneniu ochabnutej pokožky. Je vhodná ako pre ženy, tak pre mužov.

Priebeh ošetrenia

 • Pred ošetrením zmeriame teplotu na povrchu ošetrovanej partie. Potom začneme pomocou hlavice a špeciálneho krému prevádzať ošetrenie špecifickými ťahmi do tej doby, kým teplota ošetrovanej partie stúpne o 5-6 °C.
 • Ošetrenie je možné kombinovať s inými technikami ošetrenia tela (kavitácia, neinvazívna mezoterapia, ...).
 • Ošetrenie trvá približne 25-45 minút.
 • Túto metódu je možné využiť tiež pred ošetrením kavitácie (približne 10 minút rádiofrekvencie), pričom vďaka tepelnému účinku rádiofrekvencie dôjde následne k výraznejšiemu úbytku obvodových centimetrov ošetrovanej partie.

Výsledky ošetrení

Výsledkom je viditeľne pevnejšia a pružnejšia pokožka, ďalej dochádza k znateľnému zmierneniu prejavov celulitídy, redukcii objemu a celkovej tonizácii pleti. Ošetrenie rádiofrekvenciou naviac podporuje krvný obeh, čo je veľmi priaznivé pre osoby s obehovými problémami. Pretože je vďaka ošetreniam podporené lepšie prekrvovanie tkaniva, dochádza tiež k jej lepšiemu okysličovaniu.

Po ošetrení je pokožka ľahko začervenaná, avšak tento sprievodný jav mizne v krátkej dobe. Ošetrenie rádiofrekvenciou nemá žiadne vedľajšie účinky a nie je bolestivé, klient cíti iba mierne teplo v ošetrovanej oblasti. Ihneď po ošetrení sa klient môže vrátiť späť do bežného života.

Frekvencia a počet ošetrení

Počet ošetrení záleží na stave pokožky každého klienta a na jeho požiadavkách, pričom je doporučované 5 - 8 sedení. Medzi jednotlivými ošetreniami by mal byť časový odstup približne 7 - 14 dní.

Kontraindikácie

 • srdcové ochorenia
 • kardiostimulátor
 • poruchy zrážanlivosti krvi
 • tehotenstvo a kojenie
 • poruchy činnosti pečeně alebo obličiek
 • poruchy metabolizmu (cholesterol, triglyceridy)
 • poruchy cievného systému (trombóza, zápal žíl)
 • ochorenia spojivových tkanív a nervovo-svalové ochorenia (epilepsia)
 • kovové protézy a piercing 
 • miesta s névami (materskými znamienkami)
 • botulotoxín (menej ako 1 rok od aplikácie)
 • akútné infekčné procesy, zápaly, poranenia a alergie
 • ženy s vnútromaternicovým telieskom  -  kovovým (konzultácia s gynekológom)
 • znížená alebo zvýšená činnosť štítnej žľazy, jej operácia či struma
.